کسب و کار جهانی و عوامل دیده شدن آن با تاسیس وب سایت برای کسب و کارتان.

کسب و کار جهانی

اینترنت یک شبکه جهانی است و در سراسر جهان فعالیت دارد. تمامی مواردی که در اینترنت وجود دارد هم به صورت سراسری در اختیار کاربران قرار می گیرند. محدوده سایت هم به این دلیل که در اینترنت قرار می گیرد، جهانی است و با استفاده از یک وب سایت می توان در سراسر جهان فعالیت کرد و یک کسب و کار جهانی راه اندازی کرد و می توانید شرکت خود را به دنیا معرفی کنید.

آیا دوست دارید کسب و کاری جهانی داشته باشید که در سراسر دنیا و ایران دیده شود؟

پاسخ این سوال قطعا بله می باشد. هر کس دوست دارد که کسب و کاری جهانی داشته باشد که در تمام دنیا و ایران دیده شود. دلیل عمده آن هم کسب درآمد خیلی زیاد به واسطه تعداد بالای مشتریانی است که به کسب و کار جهانی شما مراجعه می کنند.

چگونه می توان کسب و کاری به وسعت دنیا داشت؟

هر کسی که می خواهد کسب و کاری جهانی داشته باشد که در تمامی دنیا و ایران دیده شود و مشتریان از سراسر دنیا به آن مراجعه کنند و از آن خرید کنند، باید یک سایت اینترنتی داشته باشد. محدوده سایت نه تنها ایران بلکه تمامی دنیا را پوشش می دهد و برای داشتن یک کسب و کاری جهانی که در ایران و دنیا دیده شود، باید یک سایت اینترنتی برای کسب و کار فراهم شود و چون محدوده سایت تمام دنیا  است می توان با استفاده از سایت کسب و کاری جهانی داشت.

مدلی از شبکه اینترنت

چگونه می توان با استفاده از سایت کسب و کاری جهانی داشت؟

هر سایتی که ساخته می شود، در فضایی به نام هاست قرار می گیرد و این فضا در اینترنت قرار دارد و چون اینترنت شبکه ای جهانی است بنابراین محدوده سایت هم جهانی می باشد و با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان یک کسب و کار جهانی داشت به طوری که از سراسر دنیا مشتری به سراغ آن کسب و کار برود و جذب آن شود و به واسطه مشتریان زیادی که دارد، درآمدی نامحدود داشته باشد.

نمونه ایی از یک سایت استاندارد

برای داشتن یک وب سایت با ما در ارتباط باشید ..

برای استفاده از سایت برای کسب و کار خود چه چیزهایی لازم است؟

برای اینکه یک کسب وکار جهانی داشته باشید باید یک سایت اینترنتی داشته باشید چون محدوده سایت شامل تمام دنیا می شود. اما برای طراحی و ایجاد سایت چیزهایی لازم است که باید آن ها را بدانید.

باید بدانید که برای طراحی سایت سه روش وجود دارد و این روش ها عبارت اند از طراحی سایت اختصاصی، استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس برای طراحی سایت و استفاده از سایت سازها.

بسته به شرایط و مواردی که برای کسب و کار خود لازم دارید یک روش را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

مرحله بعد تهیه هاست و دامنه برای سایت می باشد. هاست مکانی در اینترنت است که در اختیار سایت قرار می گیرد و به صاحبان سایت ها اجاره داده می شود و در ازای پرداخت هزینه می توانند از آن استفاده کنند.

علاوه بر هاست لازم است که یک دامنه مناسب برای سایت خود انتخاب کنید. دامنه آدرس سایت شما در اینترنت می باشد و سایت شما با آن دامنه در اینترنت شناخته می شود و مشتریان با تایپ دامنه شما در مرورگر خود به سایت دسترسی دارند.

این سه موردی که گفته شد، کارهای ضروری برای ساخت سایت است. قبل از اینکه سایت برای کسب و کار خود طراحی کنید، نیازها و بودجه خود را بسنجید و با توجه به آن ها مناسب ترین روش برای طراحی سایت را انتخاب کنید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *