رشد کسب و کارتان را در سال جدید به ما بسپارید

رشد کسب و کارتان در سال جدید

با توجه به شرایط حال حاضر و همه گیری ویروس کرونا در یکسال گذشته بسیاری از کسب و کار ها با ضرر و تعدیل نیرو روبه رو شدن ، راهکار های بسیاری برای رفع این ضرر ها از طرف اقتصاددانان به کسب و کار ها پیشنهاد شد ولی متاسفانه این راهکارها هیچکدام ضرر اتفاق افتاده رو جبران نکرده دورکاری یکی از معدود راهکارهای این دوران می باشد .

دوران کرونا می تواند سکویی برای پیشرفت کسب و کار شما باشد .

دورکاری (Telecommuting) کلمه ایی است که در یکسال گذشته زیاد به گوش همه ی ما خورده ، این دورکاری جنبه های مختلفی دارد که برای مدیران می تواند حتی سودآور باشد ولی متاسفانه با جنبه های مختلف آن آشنا نشده و شاید مقاومتی برای نپذیرفتن آن از طرف مدیران به چشم میخورد ، صحبت از سود آوری به میان آمد، این سود در بلند مدت در تمامی بخش های یک سازمان به چشم میخورد، از خورده مخارج روزانه یک کسب و کار گرفته تا حقوق ها و مزایای مختلف کارمندان، برای اینکه شرکت ها و فروشنده ها بتوانند در دوران کرونا و یا حتی پسا کرونا به این رویه ادامه بدهند نیاز به بستر سازی برای رفع این محدودیت ها دارند، یکی از اصلی ترین اقدامات برای شرکت ها و فروشندگانی که نیاز به معرفی محصولات و خدمات خود داشته، تاسیس یک وب سایت بوده ، دورکاری برای کارمندان از این قسمت شروع شده، فروشگاهی که کارمندان خود را تعدیل کرده می تواند با دعوت به کار به صورت دورکاری و اختصاص دادن پنل سایت شروع به فعالیت خود در بخش معرفی و فروش محصولات خود در بستر اینترنت پر قدرت تر از شرایط سنتی آغار کند.

دورکاری و کرونا
دورکاری یکی از معدود مزیت های دوران کرونا بوده، در صورتی که تصمیم گیرندگان به قانون آن پایبند باشند.

کاهش هزینه های شرکت در دوران دورکاری در چند ماه اولیه دیده می شود، مخارج روزانه شرکت کسر و می تواند به مزایایی برای کارمندان تبدیل شود، کاهش مصرف برق و انرژی، کاهش آلودگی هوا ، ترافیک و از این دست مخارج که باعث می شود در صورت عمل به قانون دورکاری کسب و کارتان در این دوران شکست نخورد .

نیاز های اولیه برای یک کسب و کار مجازی

  • گرفتن مجوز های اولیه (ثبت شرکت، جواز کسب)
  • طراحی و سفارش ست سازمانی (لوگو،اوراق اداری، سربرگ، پاکت نامه و …)
  • تاسیس وب سایت حرفه ایی برای معرفی خدمات و محصولات (نمونه سایت بازرگانی)
  • فعالیت موازی در فضای مجازی برای معرفی همزمان شرکت
  • دانش کافی و استخدام کارمندان متخصص در هر رشته مورد نیاز

برای راهنمایی برای تاسیس یک وب سایت استاندارد با ما در ارتباط باشید .

جانِلی

سال 1400 برای تمامی ما می تواند سال متفاوتی باشد، سالی که می توان با کمی تغییر در تفکر اقتصادی سالی موفقیت آمیز برای کسب و کارتان باشد. کافیست رویه سنتی فعالیت خود را تغییر داده و این تغییر را می توانید از گروه تخصصی جانِلی درخواست کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ما بروی دکمه زیر کلیک کنید .

نویسنده : محمود آقایی زاده

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *