سایت دندانپزشکی


سایت دندانپزشکی و اهمیت داشتن آن برای دندان پزشکان

امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و منسوخ شدن روش های سنتی در پیدا کردن نیاز های اولیه مانند درمان ، خوراک و پوشاک، اینترنت کمک بسیاری در تامین نیاز های اولیه اقشار مختلف جامعه کرده است ، شغل و حرفه دندانپزشکی یکی از مشاغل می باشد که رابطه مستقیم با دریافت مشتری و بیمار جدید می باشد . اهمیت داشتن سایت دندانپزشکی را در این صفحه بخوانید….

 روزگاری که بیماران از تابلو های نصب شده در خیابان ها و کوچه ها جذب خدمات یک دندانپزشکی یا درمانگاه مربوطه می شدند گذشته ، دیگر شخصی برای اینکه دکتر مناسبش را پیدا کند با این روش جذب تبلیغات سنتی نمی شود حداقل کمتر کسی با این روش امروزه دکترش را انتخاب می کند  فرض را بر این بگیرید که شما نیاز به لمینیت دندان خود دارید ، اولین کاری که می کنید موبایل خود را برداشته و در گوگل سرچ می کنید لمینیت ارزان در تهران یا وقت آنلاین دندانپزشکی، تمامی سرچ ها بر اساس توجه دندانپزشکانی که به مقوله اینترنت و داشتن سایت اهمیت داده اند بر اساس اولویت این تصمیم در سرچ گوگل یا هر مرورگر دیگر نمایان می شود.

 

وب سایت پزشکی و مزایا آن

فرض را بر این گرفته که بهترین دندانپزشکی شهر در کوچه پشتی شما می باشد و شما از وجود آن با خبر نیستید . اینجا دندانپزشک که به روش سنتی تصمیم گرفته که بازاریابی مشتری های جدید خود را انجام بدهد مشتری جدید خود را از دست داده ، مشتری که از هر چیز دیگه ایی به مطبش نزدیک تر است . عدم توجه به این مطلب که باید تمامی اصناف حداقل یک وب سایت داشته باشند باعث دیده نشدن آنها در بازار رقابتی مخصوصا در دوران کرونا می باشد .

 

لمینیت کره ایی
دندانپزشکی مدرن

مزیت سایت دندانپزشکی برای صاحبان آن

دیده شدن مطب شما و خدمات شما بزرگترین تبلیغ شما در بازار رقابتی مخصوصا در حوضه دندان و خدمات جانبی آن می باشد ، فرض که شما خدماتی ارائه می دهید که فقط در شهرتان مختص شما می باشد و همکاران شما از این خدمات بهره نمی برند. باید خدمات خود را برای بیشتر دیده شدن در معرض موتور های جستجو گذاشته .

 

پروتکل های دندانپزشکی
جذب مشتری های جدید از طریق سایت دندانپزشکی

نوبت دهی آنلاین از مزایا سرویس های اینترنتی بوده که اصلی ترین آن در سایت شخصی شما اتفاق می افتد . زمانی که شما سایت رسمی برای کسب و کارتان داشته باشید ، مانند حضور فیزیکی پر قدرت در بازار رقابتی هم شغل های خودتان می باشد . داشتن وب سایت مانند داشتن مطب در دنیای واقعی برای شما عمل می کند ، آیا بدون داشتن مطب در واقعیت کاری از دست شما  بر می آید ؟

طراحی سایت دندانپزشکی برای مطب ها و دندانپزشکان از اولویت های بازاریابی و تبلیغات بوده و به گفته متخصصان طراحی سایت و سئو نداشتن سایت مساوی است با وجود نداشتن کسب و کار شما در دنیای حرفه ایی است ، برای این موضوع نمونه های از سایت های دندانپزشکی معتبر دنیا با آدرسشان را در انتهای این مطلب گذاشته تا از قدرت این موضوع و تاثیرش در کسب درآمد برای شما مطلع شوید .

1. Tend

 

دندانپزشکی دیجیتال
نمایه سایت 1

 

2. Smile & Co. 

 

 

دندانپزشکی شبانه روزی
نمایه سایت 2

 

3. Jackson Family Dental.

 

دندانپزشکی ارزان
نمایه سایت 3

 

برای تاسیس وب سایت دندانپزشکی خود با همکاران ما تماس بگیرید و برای اینکه پر قدرت تر در این رقابت نزدیک ظاهر شوید به مجموع جانلی گرافیک اطمینان کرده و با ما همراه باشید .

گروه تبلیغاتی جانلی گرافیک

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *